بازدید امروز
50

 

مشاوره، نقشه برداری، طراحی و اجرای پروژه های فضای سبز و ساخت محوطه

 

ایجاد فضای سبز کاری هنری است و یک طرح خوب روح بخش ترین مساله فضای سبز به شمار می رود و گروه فضای سبز  نوین گیتی با رعایت تطابق گونه ها با شرایط محیطی، طرح های فضای سبز را به گونه ای ارائه می نماید که تصویر آن برای شما همیشگی باشد و تازگی آن هر روز تا دوازده ماه سال، شما را افسون نماید.
طراحان مجرب این شرکت تکنیک های مربوط به طراحی منظر را به گونه ای ارائه می نمایند که ضمن هماهنگی با محیط، کلیه اصول فنی در آن رعایت شده باشد. در این طراحی ها، کلیه جنبه های اکولوژیکی و زیبایی شناختی و فنی لحاظ می گردد تا فضای سبز از کیفیت بالایی برخوردار گردد.
درختان، درختچه، پیچ های زینتی، گیاهان پوششی و گلهای یکساله و چند ساله غالبأ مهمترین عناصر در محوطه سازی و طراحی فضای سبز به شمار می روند. انتخاب و نحوه قرار گرفتن گیاهان نسبت به یکدیگر و نگهداری از این گیاهان سه عامل اساسی در کارایی فضای سبز هستند که طراحان مجرب این شرکت همواره آنها را مد نظر دارند.
تيم طراحي فضاي سبز نوین گیتی با بهره گیری از دانش فنی کشورهای پیشرفته در این زمینه و با استفاده از جدیدترین ژورنال های تخصصی بین المللی و نرم افزارهاي طراحی سه‌ بعدي، طرح های منحصر بفردی را ارائه می نماید و شما قادر خواهید بود فضای ایجاد شده را قبل از اجراء مشاهده نموده و در صورت نیاز اعمال سلیقه فرمایید.

امروزه مفهوم شهرها بدون فضای سبز دیگر قابل تصور نیست. پیامدهای توسعه شهری و پیچیدگیهای معضلات زیست محیطی آنها، موجودیت فضای سبز و گسترش آنها را برای همیشه اجتناب ناپذیر کرده است.

کارشناسان و نیروهای مجرب بخش دپارتمان فضای سبز این مجموعه  با توجه به سابقه دیرین خود در اجرای پروژه های متفاوت آماده ارائه انواع خدمات عمرانی محوطه سازی شامل خاک برداری، خاک ریزی، تسطیح، اجرای عملیات ساختمانی، فضای سبز، اجرای انواع تاسیسات مکانیکی، نور پردازی و نیز ساخت کلیه المان های محوطه اعم از آلاچیق، آبنما، برکه، نهر و ... می باشد.